info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

AKRİLİK MOBİLYA GRUPLARI

İki komponentli, akrilik reçine esaslı son kat boyalardır. Akrilik boya iç mekân mobilya ve dekorasyon işlerinde, masif ve kaplama ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Yayılımı iyi, yapışması mükemmel, sert ve çizilmeye dirençli, sararmayan bir boyadır. Akrilik ve poliüretan bazlı dolgu ve astarların üzerine uygulanır. Kuruma süresi alkid poliüretan sistemlere nazaran daha uzundur.

İki komponentli akrilik reçine esaslı son kat parlak verniktir. Karışım oranı 2+1 olduğundan dolayı daha parlak ve ev kimyasallarına, deterjanlara dirençli film oluştururlar. Kuruma süreleri sertleştirici miktarı az olan akrilik sistemlere göre daha uzundur. Akrilik ve poliüretan dolguların üzerine uygulanır. İstenirse lake sistemlerde son kat boyanın üzerine koruyucu vernik olarak uygulanarak daha doygun ve parlak bir yüzey elde edilir.
İki komponentli akrilik reçine esaslı son kat verniklerdir. Akrilik yapısı nedeni ile çok şeffaf, sert, elastik ve sararmaz film oluşturur. Çizilme ve darbelere karsı dayanıklıdır. Akrilik vernik iç mekân mobilya ve dekorasyon işleriyle, mobilya sanayinde her türlü masif ve kaplama ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Poliüretan bazlı dolguların üzerine uygulandığı gibi şeffaflık ve sararmazlık istenilen işlerde akrilik dolgu üzerine uygulama yapılması tavsiye edilir. İstenilen parlaklığa göre ipek mat, özel mat ve mat görünümlü çeşitleri bulunmaktadır.
İki komponentli akrilik reçine esaslı, doldurma gücü yüksek, kolay zımpara olan bir dolgudur. Sararmazlık istenen iç mekân mobilya ve dekorasyon islerinde, mobilya sanayinde her türlü masif ve kaplama ahşap yüzeylerin doldurulmasında kullanılmak üzere formüle edilmiştir.
×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack