info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

SELÜLOZİK MOBİLYA GRUPLARI

Nitro selüloz reçine esaslı, solventin buharlaşmasıyla film oluşturan dolgu verniktir. İç mekân mobilyaların her türlü masif ve kaplama yüzeylerinde zemin dolgusu olarak kullanılır. Yüksek doldurma gücü, hızlı kuruma, rahat ve kolay zımparalanması her türlü yüzeye kolay yapışması sebebiyle tercih edilir. Uygulama sırasında %60-80 oranında Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek tabanca ile katlar arasında 10-15 dakika beklenerek, 2-3 çapraz kat uygulanır. 3-4 saat sonra zımpara yapıldıktan sonra üzerine son kat uygulaması yapılır.
Nitro selüloz reçine esaslı, solventin buharlaşması ile film oluşturan son kat verniklerdir. Çabuk kuruması, sert ve elastik film oluşturması tercih sebebidir. İç kullanım amaçlı her türlü ahşap ve kaplama yüzeylere selülozik, poliüretan. polyester ve asit sertleştiricili dolgu verniği uyguladıktan sonra parlak, mat ve ipek mat görünüm vermek amacıyla uygulanır. Uygulama sırasında %60-80 Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek katlar arasında 15-20 dakika beklenerek, 2-3 çapraz kat şeklinde uygulama yapılır.
İç kullanım amaçlı mobilyaların her türlü MDF, masif ve kaplama yüzeylerin doldurulmasında kullanılan hızlı kuruyan, rahat ve kolay zımpara olan elastik film oluşturan bir astardır. Yüksek doldurma ve örtme gücüne sahiptir. Uygulama sırasında %60-80 oranında Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek tabanca ile katlar arasında 10-15 dakika beklenerek, 2-3 çapraz kat uygulama yapılır. 3-4 saat sonra zımpara yapıldıktan sonra üzerine son kat uygulaması yapılır.
Yüksek örtücülüğe sahip, hızlı kuruyan; özel reçinesi sebebiyle parlak ve parlaklığını uzun bir süre muhafaza eden son kat boyalardır. İç kullanım amaçlı mobilyaların her türlü masif kaplama ahşap yüzeylerinde, selülozik, poliüretan, polyester, asit sertleştiricili astar ve dolgular üzerine %60-80 oranında Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek 2-3 kat şeklinde uygulanır.
×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack