info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

POLİÜRETAN MOBİLYA GRUPLARI

Alkid reçine içeren, iki komponentli poliüretan esaslı, yüksek solidli, yumuşak tuşeli ve kaygan yüzeye sahip, hızlı kuruyan son kat verniktir. Çizilme direnci yüksek, sert ve darbelere dayanıklı, kimyasal olarak su, deterjan ve ev kimyasallarına dirençli filmler oluşturur. İstenilen matlık derecesine göre, iç mekân mobilyalarının masif ve kaplama yüzeylerine poliüretan ve polyester dolgu verniklerin üzerine uygulanır. Mat, ipek mat ve özel mat görünümüne sahip çeşitleri mevcuttur.
Modifiyeli alkid reçine içeren, iki komponentli poliüretan esaslı, yüksek doldurma gücüne sahip, çabuk ve kolay zımpara olan bir dolgu verniktir. Çok iyi yayılma sağladığından üzerine tatbik edilecek son kat verniklerin düzgün yüzey vermesini sağlar. Green Lack Poliüretan Dolgu Vernik, mobilya sanayisinde her türlü masif ve kaplama yüzeyi son kat vernik ve boya uygulamasına hazır hale getirmek için formüle edilmiştir. Üzerine Selülozik, Poliüretan, Akrilik Sistemlerin sorunsuz olarak kullanılmasına imkân verir.
Özel reçine içeren, iki komponentli poliüretan esaslı, parlaklığı ve parlaklık kalıcılığı mükemmel bir verniktir. Çok iyi yayılıma sahip, su, deterjan ve ev kimyasallarına dayanıklı filmler oluşturur. İç kullanım amaçlı mobilyaların her türlü masif ve kaplama yüzeylerine selülozik ve poliüretan dolgu ile astarlanmış ve zımparalanmış yüzeylere parlak görünüm vermek amacıyla uygulanır.
Özel reçine içeren, iki komponentli poliüretan esaslı, yüksek parlaklığa sahip son kat boyalardır. Sararmaya karşı mukavemetli, çizilme direnci yüksek, sert ve darbelere dayanıklı, kimyasal olarak su, deterjan ve ev kimyasallarına dirençli filmler oluşturur. İç mekân mobilyaların masif ve kaplama yüzeylerine selülozik ve poliüretan astarların üzerine uygulanırlar. Standart siyah ve beyaz renklerin dışında, istenilen her renkte, parlak, ipek mat, mat görünümlü olarak üretilirler.
Modifiye alkid reçine içeren, iki komponentli poliüretan esaslı, yüksek örtme ve doldurma gücüne sahip, hızlı kuruyan kolay zımpara olan bir astardır. Her türlü ahşap yüzeye mükemmel yapışma ve çok iyi yayılma sağlar. Üzerine uygulanan son kat boyanın solventinden etkilenmediği için dip oynatması yapmaz. Reçine göçünü engellediğinden dolayı, üzerine tatbik edilecek boyanın daha parlak görünüm vermesini sağlar. Green Lack Poliüretan Astar, mobilya sanayi inde her türlü MDF, masif ve kaplama yüzeylerin astarlanmasında kullanılır.
Nitro selüloz reçine esaslı, solventin buharlaşmasıyla film oluşturan dolgu verniktir. İç mekân mobilyaların her türlü masif ve kaplama yüzeylerinde zemin dolgusu olarak kullanılır. Yüksek doldurma gücü, hızlı kuruma, rahat ve kolay zımparalanması her türlü yüzeye kolay yapışması sebebiyle tercih edilir. Uygulama sırasında %60-80 oranında Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek tabanca ile katlar arasında 10-15 dakika beklenerek, 2-3 çapraz kat uygulanır. 3-4 saat sonra zımpara yapıldıktan sonra üzerine son kat uygulaması yapılır.
Nitro selüloz reçine esaslı, solventin buharlaşması ile film oluşturan son kat verniklerdir. Çabuk kuruması, sert ve elastik film oluşturması tercih sebebidir. İç kullanım amaçlı her türlü ahşap ve kaplama yüzeylere selülozik, poliüretan. polyester ve asit sertleştiricili dolgu verniği uyguladıktan sonra parlak, mat ve ipek mat görünüm vermek amacıyla uygulanır. Uygulama sırasında %60-80 Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek katlar arasında 15-20 dakika beklenerek, 2-3 çapraz kat şeklinde uygulama yapılır.
İç kullanım amaçlı mobilyaların her türlü MDF, masif ve kaplama yüzeylerin doldurulmasında kullanılan hızlı kuruyan, rahat ve kolay zımpara olan elastik film oluşturan bir astardır. Yüksek doldurma ve örtme gücüne sahiptir. Uygulama sırasında %60-80 oranında Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek tabanca ile katlar arasında 10-15 dakika beklenerek, 2-3 çapraz kat uygulama yapılır. 3-4 saat sonra zımpara yapıldıktan sonra üzerine son kat uygulaması yapılır.
Yüksek örtücülüğe sahip, hızlı kuruyan; özel reçinesi sebebiyle parlak ve parlaklığını uzun bir süre muhafaza eden son kat boyalardır. İç kullanım amaçlı mobilyaların her türlü masif kaplama ahşap yüzeylerinde, selülozik, poliüretan, polyester, asit sertleştiricili astar ve dolgular üzerine %60-80 oranında Green Lack Selülozik Tiner ile inceltilerek 2-3 kat şeklinde uygulanır.
×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack