info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

11502-POLİÜRETAN ESASLI YANGIN GECİKTİRİCİ MAT DOLGU VERNİK (2+1)

ÜRÜN TANIMI: Poliüretan esaslı, iki bileşenli, ham ahşabın işlenmesinde kullanıma uygun, solvent bazlı yangın geciktiricili mat doglu verniğidir. Bu ürün, işlenmiş ahşap ateşe maruz kaldığında hafif bir şişen köpük tabakası ve karbon kömürü oluşturan tescilli bileşenlerin karışımıdır. Karbon kömürü oluştuğunda, en az alev yayılımı, duman gelişimi veya gün batımı sonrası benzer kızıllık olacaktır. Ürün yalnızca iç mekanda kullanım için tasarlanmıştır. Üst kat onaylı bir ürünle kaplanmışsa, ürün dış mekan uygulamalarında kullanılabilir. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Kamu binaları, inşaat binaları, ofisler, fabrikalar, kulüpler, barlar, bankalar, havaalanları ve tren istasyonları, hoteiler, mağazalar, okullar, hastaneler, spor salonları ve fitnes merkezleri.

AVANTAJLAR

Bu ürün, işlenmiş ahşap ateşe maruz kaldığında hafif bir şişen köpük tabakası ve karbon kömürü oluşturan bileşenlerin karışımıdır. Karbon kömürü oluştuğunda, en az alev yayılımı, duman oluşumu veya gün batımı sonrası gibi kızıllık olacaktır.

Not: Normal şartlar altında, kuruma süreleri 40 mikron kuru film kalınlığı ölçülmüştür. Uygulama kalınlığı arttığında ve soğuk havalarda kuruma süresi artacaktır.

UYGULAMA PROSEDÜRLERİ

Yüzey Hazırlığı: Yüzey temiz ve sağlam olmalıdır. Ahşap yüzeyler uygun zımparalamadan sonra tozdan temizlenmelidir.

Ortam Koşulları: Ortam sıcaklığı +5 ile +35 ° C arasında olmalıdır. İç mekan uygulamalarında havalandırmaya dikkat edin.

Not: Bu ürün sadece profesyonel kullanım içindir. Bu yayındaki bilgiler profesyonel olarak edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimize dayanmaktadır. Ancak burada verilen bilgiler, kullanıcıları ürünlerimizi özel uygulamalarına uygunluk açısından test etme sorumluluğundan kurtarmaz. Ürünlerimizin uygulaması ve kullanımı kontrolümüzün dışında olduğundan, buradaki öneriler tarafımızdan garanti edilmez. Kullanıcılar ürünlerimizi kendi özel koşullarında göz önünde bulundurmakla yükümlüdür ve tüm sorumluluklar kendilerine aittir. Tüm ürünlerimizin teknik bilgi formları düzenli olarak güncellenmektedir. Kullanıcılar en son versiyonu almakla yükümlüdür.

Karıştırma Prosedürü: İki bileşenli bir üründür ve bu nedenle, kap ömrü dikkate alınarak kullanılacak miktar için belirtilen karışım oranında hazırlan- malıdır. Homojen bir karışım için ürün sıcaklığının 15 ° C'den düşük olmamasına dikkat edin. A bileşeni, mekanik bir karıştırıcı kullanılarak hızlı bir şekilde karıştırılmalı ve daha sonra karışım oranına dikkat edilerek sertleştirici (B bileşeni) ilave edilmelidir. A ve B bileşenlerihomojen bir karışım elde edene kadar karıştırılmalıdır.

Yüzey Uygulaması: Kullanıma hazır karışım, iki veya üç kat halinde havasız sprey ile uygulanır. İstenen yüzey doygunluğuna ulasana kadar. Kürlenmesı için tozsuz bir yerde bırakılmalıdır.

Temizlik: Poliüretan tiner

Uygulama araçları: 11502 POLİÜRETAN YANGIN GECİKTİRİCİ DOLGU VERNIK sprey, fırça, rulo ıle uygulanabilir. Ürün ahşaba nüfuz etmeli ve etkili olabilmesi için iyice kurumasına izin verilmelidir. Ürün, işlemden sonra uyumlu bir son kat ile boyanabilir. AMBALAJ BILGILERI: 18 kg'lık bir set 11502 POLİÜRETAN YANGIN GECİKTİRİCİ DOLGU VERNIK 2 + 1; net 12 kg olarak bir kovadaki A.Bileşen ve net 6 kg olarak bir galondaki B.Bileşendir. 3,7kg'lık bir set 11502 POLİÜRETAN YANGIN GECİKTİRİCİ DOLGU VERNIK 2 + 1; net 2,5 kg olarak bir kovadaki A.Bileşen ve net 1,25 kg olarak bir galondaki B.Bileşendir. DEPOLAMA: Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayın. Ürünün raf ömrü, uygun şekilde saklandığında 12 aydır açılmamış original ambalajda.

SAĞLIK / GÜVENLİK BİLGİLERİ: Kullanmadan önce ilgili AB yönerge- lerine göre hazırlanan Malzeme Güvenliği Veri Sayfasına (MSDS) bakın.


×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack