info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

10300-UNIVERSAL AHŞAP RENKLENDİRİCİ

TANIM: Hem su hem solvent ile incelebilen, tek bileşenli, hava kurumalı, konsantre şeffaf renklendiricidir.

KULLANIM YERİ: Her türlü masif ve kaplama iç, dış ahşap yüzeyler üzerine uygulanır. Selülozik ve Poliüretan verniklerde renklendirme amacı ile kullanılır. (Karışım oranı %2-3’ü geçmemelidir.)

AVANTAJLAR

• Hem su hem solvent ile incelir,

• Seri kurur.

UYGULAMA BİLGİLERİ

Yüzey Hazırlama: Uygulama yüzeyi temiz ve sağlam olmalıdır. Ahşap yüzeyler uygun zımpara işleminden sonra yüzeydeki tozlardan arındırılmalıdır.

Ortam Koşulları: Ortam sıcaklığı +5°C ile +35°C arasında olmalıdır. Kapalı ortamlarda yapılacak uygulamalarda havalandırmaya dikkat edilmelidir.

Karışımın Hazırlanması: İki bileşenli bir ürün olup karışım ömrü göz önüne alınarak, tüketilecek miktar kadar belirtilen karışım oranında hazırlanmalıdır. Homojen bir karışımın elde edilebilmesi için ürün sıcaklığının 15°C’ den az olmamasına dikkat edilmelidir. A bileşen kendi içinde karıştırılmalı, karışım oranına dikkat edilerek, sertleştirici (B bileşeni) ilave edilmelidir. A ve B bileşenleri homojen oluncaya kadar karıştırılmalıdır.

Yüzeye Tatbiki: yice karıştırıldıktan sonra su veya Green Lack Selülozik Tiner ile 1-1 incelterek ahşap yüzeye fırça veya bez yardımı ile iyice emdirilir ve ince katmanlar halinde uygulanır. İstenildiğinde üzerine 1 gün sonra Green Lack N.C Selülozik Dolgu Verniği uygulanır. Zımpara sonrası Green lack Selülozik veya Poliüretan Vernik uygulanır. Uygulama su ile başlandıysa su ile bitirilmeli, su ile solvent karıştırılmamalıdır.

Ekipmanların Temizliği: Selülozik tiner veya su ile.

AMBALAJ BİLGİLERİ: Bir kova içinde net 12 kg, bir galon içinde net 2,15 kg, bir kutu içinde net 0,75 kg olarak bulunmaktadır.

DEPOLAMA BİLGİLERİ: Malzeme serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Açılmamış orijinal ambalajında ve doğru depolandığında malzemenin ömrü 1 yıldır.

SAĞLIK/GÜVENLİK BİLGİLERİ: Ürün ile ilgili AB direktiflerine uygun düzenlenmiş Güvenlik Bilgi Formuna (GBF) uyunuz.


×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack