info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

10200-SENTETİK ESASLI ŞEFFAF AHŞAP RENKLENDİRİCİ

TANIM: Alkid reçine esaslı, tek bileşenli, hava kurumalı, yüksek renklendirme gücüne sahip şeffaf renklendiricidir.

KULLANIM YERİ: Her türlü masif ve kaplama iç ve dış ahşap yüzeyler üzerine ve deniz taşıtlarının ahşap aksamlarına uygulanır.

AVANTAJLAR

• Seri kuruma,

• Dekoratif yüzey görünümü,

• Doğal görünümü bozmayan renk verme gücü.

NOT: Kuruma süreleri, normal şartlarda tek katta 20 mikron kuru film kalınlığı bırakacak şekilde uygulandığında elde edilecek sürelerdir. Uygulama kalınlığı arttıkça ve soğuk havalarda kuruma sürelerinin artacağı bilinmelidir.

UYGULAMA BİLGİLERİ

Yüzey Hazırlama: Uygulama yüzeyi temiz ve sağlam olmalıdır. Ahşap yüzeyler uygun zımpara işleminden sonra yüzeydeki tozlardan arındırılmalıdır.

Ortam Koşulları: Ortam sıcaklığı +5°C ile +35°C arasında olmalıdır. Kapalı ortamlarda yapılacak uygulamalarda havalandırmaya dikkat edilmelidir.

Yüzeye Tatbiki: İyice karıştırıldıktan sonra ahşap yüzeye fırça veya bez yardımı ile iyice emdirilerek ince katmanlar halinde uygulanır. Üzerine en az 12 saat sonra Green lack Selülozik veya Poliüretan Dolgu Verniği uygulanır. Zımpara sonrası Green lack Selülozik veya Poliüretan son kat vernikler uygulanır.

Ekipmanların Temizliği: Selülozik veya Sentetik tiner ile.

AMBALAJ BİLGİLERİ: Bir kova içinde net 12 lt, bir galon içinde net 2,5 lt, bir kutu içinde net 0,75 lt olarak bulunmaktadır.

DEPOLAMA BİLGİLERİ: Malzeme serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Açılmamış orijinal ambalajında ve doğru depolandığında malzemenin ömrü 1 yıldır.

SAĞLIK/GÜVENLİK BİLGİLERİ: Ürün ile ilgili AB direktiflerine uygun düzenlenmiş Güvenlik Bilgi Formuna (GBF) uyunuz.


×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack