info@innovapolimer.com +90 262 751 4311 P.tesi - C.tesi , 08:30 - 18:00

14020-POLİÜRETAN ESASLI YANGIN GECİKTİRİCİ SON KAT VERNİK (4+1) (PARLAK-SATİN-MAT )

ÜRÜN TANIMI : Poliüretan esaslı, iki bileşenli, ham ahşabın işlenmesinde kullanıma uygun, solvent bazlı yangın geciktiricili son kat olarak kullanılan parlak,satin veya mat verniktir.. Bu ürün, işlenmiş ahşap ateşe maruz kaldığında hafif bir şişen köpük tabakası ve karbon kömürü oluşturan tescilli bileşenlerin karışımıdır. Karbon kömürü oluştuğunda, en az alev yayılımı, duman gelişimi veya gün batımı sonrası benzer kızıllık olacaktır. Ürün yalnızca iç mekanda kullanım için tasarlanmıştır. Üst kat onaylı bir ürünle kaplanmışsa, ürün dış mekan uygulamalarında kullanılabilir.

ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Kamu binaları, inşaat binaları, ofisler, fabrikalar, kulüpler, barlar, bankalar, havaalanları ve tren istasyonları, hoteiler, mağazalar, okullar, hastaneler, spor salonları ve fitnes merkezleri

 AVANTAJLAR

Bu ürün, işlenmiş ahşap ateşe maruz kaldığında hafif bir şişen köpük tabakası ve karbon kömürü oluşturan tescilli bileşenlerin karışımıdır. Karbon kömürü oluştuğunda, en az alev yayılımı, duman oluşumu veya gün batımı sonrası gibi kızıllık olacaktır .

Not: Normal şartlar altında, kuruma süreleri 40 mikron kuru film kalınlığı ölçülmüştür. Uygulama kalınlığı arttığında ve soğuk havalarda kuruma süresi artacaktır..

UYGULAMA PROSEDÜRLERİ Yüzey Hazırlığı: Yüzey temiz ve sağlam olmalıdır. Ahşap yüzeyler uygun zımparalamadan sonra tozdan temizlenmelidir.

Ortam Koşulları: Ortam sıcaklığı +5 ile +35 ° C arasında olmalıdır. İç mekan uygulamalarında havalandırmaya dikkat edin.

Karıştırma Prosedürü: İki bileşenli bir üründür ve bu nedenle, kap ömrü dikkate alınarak kullanılacak miktar için belirtilen karışım oranında hazırlanmalıdır. Homojen bir karışım için ürün sıcaklığının 15 ° C'den düşük olmamasına dikkat edin. A bileşeni, mekanik bir karıştırıcı kullanılarak hızlı bir şekilde karıştırılmalı ve daha sonra karışım oranına dikkat edilerek sertleştirici (B bileşeni) ilave edilmelidir. A ve B bileşenlerihomojen bir karışım elde edene kadar karıştırılmalıdır.

Yüzey Uygulaması: Kullanıma hazır karışım, iki veya üç enine kat halinde havasız sprey ile uygulanır. İstenen yüzey doygunluğu. Kürlenme için tozsuz bir yerde bırakılmalıdır.

Temizlik: Poliüretan tiner

Uygulama araçları: 14020 POLİÜRETAN YANGIN GECİKTİRİCİ VERNİK sprey, fırça, rulo ıle uygulanabilir. Ürün ahşaba nüfuz etmeli ve etkili olabilmesi için iyice kurumasına izin verilmelidir. Ürün, işlemden sonra uyumlu bir kat ile boyanabilir.

AMBALAJ BILGILERI: 18 kg'lık bir 14020 POLİÜRETAN YANGIN GECİKTİRİCİ VERNİK 4 + 1; Net 12 kg olarak bir kovadaki Bileşen A ve net 3 kg olarak bir galondaki Bileşen B içerir. 3.125 kg'lık 14020 POLİÜRETAN YANGIN GECİKTİRİCİ VERNİK 4 + 1; Bileşen A'dan) bir kovada net 2,5 kg ve Bileşen B bir galonda net 0,625 kg. A 3,125 kg set DEPOLAMA: Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayın. Ürünün raf ömrü, uygun şekilde saklandığında 12 aydır. Açılmamış orijinal .

SAĞLIK / GÜVENLİK BİLGİLERİ: Kullanmadan önce ilgili AB yönergelerine göre hazırlanan Malzeme Güvenliği Veri Sayfasına (MSDS) bakın.


×

Green Lack
WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.

Canlı Destek|Green Lack